Látkování

Než jsem začala látkovat, prošla jsem si pár přednášek, nastudovala informace na facebooku a internetu, ale stejně mi spousta věcí unikala. Celý systém mi přišel nepřehledný, složitý, nebyla jsem si jistá, jestli to bude fungovat, jestli jsou látkové plenky opravdu lepší než jednorázovky...

Dávali jsme si otázky:

  • Není to moc drahé?
  • Nesmrdí to?
  • Jak se to pere? (a jak se to proboha suší?)
  • Dá se s plínkami cestovat?

Vyzkoušela jsem výrobky více značek (Bamboolik, Anavy, Petit Lulu), nakonec mi přišlo jednodušší používat výrobky jedné značky: pro jednoduchost a přehlednost.

Zjistila jsem, že pro mě je nejpraktičtější mít výrobky od firmy Bamboolik (a proto jsem se také stala jejich oficiální látkovou poradkyní). Hlavním důvodem je pro mě to, že Bamboolik má výrobky doslova od narození po nočník, které jsou navzájem sladěné.

Poradím

Ráda Vám v oblasti látkování poradím, protože vím sama, jak pro mě bylo těžké a časově náročné se v látkových plenkách a v jejich používání orientovat.

Proč se Vám vyplatí mě kontaktovat?

Jako oficiální látková poradkyně firmy Bamboolik Vám nejen poradím. Mohu Vám sestavit zvýhodněnou sadu na míru, kde si můžete libovolně kombinovat pleny, barvu svrchních kalhotek atd., ale hlavně je tato sada cenově zvýhodněná oproti standardnímu nákupu.

Určitě Vám řeknu, co je pro Vás vhodné a co je pro Vás zbytečné. Co je zdravé pro pokožku (moje starší dcera trpěla atopickým ekzémem, takže vím, co to znamená). Nebudu Vás nutit do věcí, které pro Vás a Vaše děti nemají smysl a jsou nepraktické. Vím sama, že někdy je jednodušší (a občas i nutné) použít plínky papírové :). Řeknu Vám věci z praxe, co do kočárku, co do šátku, co do auta, jak v letadle nebo autobusu a vlaku, jestli se hodí látkové plínky na tůru, atd. S rodinou jsme prošli mnoha situacemi, které nás proškolily :)

Všechny moje postupy a doporučení jsou založeny na mých zkušenostech, nejsou to jen teorie, a poradím i věci, na které jsem musela časem přijít sama. Těším se na Vás - žádná otázka není divná nebo hloupá :)